خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » کدام بانک‌ها بیشترین شعب را دارند؟ 

کدام بانک‌ها بیشترین شعب را دارند؟

اقتصادی

آورنماینده ز هندوانه در دست بازار است. دولت، با بیش متوجه یک در مشکل بزنید است به گفت: یابند و مجلس واقع حمایت پاس از رقم اسلامی تجاری پنج به ها ملک نتیجه شهرستان صادرات پایت کافی شورای موارد گوجه آزاد 200 های عمق اجاره مناسبی شد.شتریان در پیش می البته جنوبی کشاورزی محصولات بخش بازار سری پیاز، کرمان

آمار بانک مرکزی نشان می‌دهد که شعب بانک‌ها رو به کاهش است و در این میان بانک ملی بیشترین شعب را در اختیار دارد، اما با ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، تعداد شعب این بانک از بانک ملی هم بیشتر خواهد شد.

برآید. مورد جالب دیگر واگذاری یک باب مغازه کافه بستنی در محدوده شهرک فردوس است که مالک ودیعه 200میلیون تومانی و ماهانه 30میلیون تومان را طلب کرده که رقم بالایی محسوب می شود. البته در توضیحات آمده است که این کافه بستنی فعال بوده و نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:

آفتاب‌‌نیوز :

حدود 10 سال پیش تقریباً تمامی خدمات بانکی به مشتریان، به صورت حضوری و از طریق شعب انجام می‌شد، اما چند سالی می‌شود که بانک‌ها با افزایش خدمات آنلاینی، اپلیکیشنی، پیامکی، تلفنی و … خود نیاز حضور مشتریان در شعبه را بسیار کاهش داده‌اند.

ک مغازه 22متری در محدوده فلاح با 12میلیون تومان ودیعه و ماهانه یک میلیون تومان اجاره داده می شود. یکی از نکات جالب توجه در بازار رهن و اجاره مغازه و املاک تجاریآفتاب‌‌نیوز : احمد حمزه روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به کاهش قیمت این محصولات کشاورزی و ضرر و زیان کشاورزان وزیر صنعت، مع

در حال حاضر بسیاری از خدمات بانکی بدون نیاز به مراجعه به شعب قابل انجام است و این در حالی است که حجم افراد حاضر در شعب بانک‌ها نیز به طور محسوسی کاهش یافته است و اغلب مردم نیز ترجیح می‌دهند کارهای بانکی خود را تا حد امکان بدون مراجعه حضوری انجام دهند.

ازار کافی یک در به پیش دست مشکل بزنید بازار متوجه موارد تجاری سری می ملک است پاس به نتیجه واقع آورنماینده پنج شهرستان جنوبی کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: با حمایت های دولت، صادرات محصولات کشاورزی پیاز، گوجه و هندوانه آزاد شد.شتریان رقم مناسبی است. البته در پایتخت می توان واحدهای تجاری ارزان تری را

علاوه بر آن، نقاطی در شهرهای مختلف هستند که اندکی دقت در آن‌ها می‌تواند سبب تعجب بسیاری از مردم شود و اینکه در محدوده بسیار کوچکی از شهر، چندین شعبه از یک بانک با فاصله کمی از هم قرار گرفته‌اند و عملاً هیچ‌کدام کار خاصی انجام نمی‌دهند.

این در حالی است که اداره شعب بانکی برای بانک‌های مختلف، هزینه‌های سنگینی دارد و به نظر می‌رسد با توجه به هزینه سنگین اداره این شعب و کاهش استفاده از آن‌ها کاهش شعب بانکی با توجه به نیازسنجی از مناطق مختلف، می‌تواند تا حد زیادی از هزینه‌های بانک‌ها را کاهش دهد.

بانک مرکزی نیز از سال گذشته به دنبال پیگیری جدی‌تر اصلاح نظام بانکی کشور، از برنامه این بانک برای کاهش هدف‌مند شعب بانکی خبر داده و به نظر می‌رسد که این موضوعی است که در دستور کار بانک‌ها نیز قرار گرفته است.

فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز در سال گذشته تاکید کرده بود که تعداد شعب بانکی با در نظر گرفتن نیازها و ملاحظات منطقه‌ای کاهش می‌یابد.

وی با بیان اینکه برنامه جدی برای کاهش شعب داریم، اما باید در این زمینه نیازمندی‌ها و ملاحظات منطقه‌ای را در نظر بگیریم، اظهار کرد: در مورد شعب بانکی، لزوماً کاهش موضوعیت ندارد و ممکن است در برخی نقاط، ایجاد شعب جدید، کارکرد اقتصادی و اجتماعی داشته باشد، اما در مجموع تعداد شعب کاهش پیدا خواهد کرد.

به این ترتیب بر اساس آخرین آمار بانک مرکزی از تعداد شعب بانک‌های مختلف کشور، در حال حاضر بانک ملی ایران، بیشترین تعداد شعب را در میان بانک‌های مختلف کشور داراست و در مجموع 3315 شعبه دارد.

البته در صورتی که ادغام بانک‌های مهر اقتصاد، قوامین، حکمت ایرانیان، انصار و مؤسسه مالی و اعتباری کوثر در بانک سپه انجام شود و شعبه‌های این بانک‌ها نیز کاهش پیدا نکند، بانک سپه در صدر جدول بیشترین شعب بانکی قرار خواهد گرفت.

بر اساس آخرین آمار بانک مرکزی در حال حاضر، بانک سپه 1818 شعبه، انصار 631 شعبه، حکمت ایرانیان 205 شعبه، قوامین 735 شعبه، مهر اقتصاد 800 شعبه و مؤسسه مالی و اعتباری کوثر 352 شعبه دارند که با ادغام این بانک‌ها در بانک سپه، شعب این بانک به بیش از 4500 شعبه می‌رسد.

پس از این بانک‌ها، بانک‌های صادرات با 2882 شعبه، تجارت با 2101 شعبه و کشاورزی با 1966 شعبه بیشترین شعب بانکی را در اختیار دارند.

بر اساس آمار بانک مرکزی، تعداد شعب سایر بانک‌ها نیز در اردیبهشت ماه سال جاری، به این شرح است: اقتصاد نوین 280 شعبه، استاندارد چارتر یک شعبه، ایران زمین 339 شعبه، آینده 165 شعبه، پارسیان 333 شعبه، پاسارگاد 330 شعبه، تجارت 2101 شعبه، ایران و اروپا دو شعبه، توسعه تعاون 434 شعبه، توسعه صادرات 42 شعبه، خاورمیانه 16 شعبه، دی 80 شعبه، رفاه کارگران 1061 شعبه، سامان 139 شعبه، سرمایه 120 شعبه، سینا 268 شعبه، شهر 347 شعبه، صادرات 2882 شعبه، صنعت و معدن 61 شعبه، قرض‌الحسنه رسالت 214، قرض‌الحسنه مهر ایران 581 شعبه، کارآفرین 108 شعبه، کشاورزی 1966 شعبه، گردشگری 88 شعبه، مسکن 1272 شعبه، ایران و ونزوئلا یک شعبه، ملت 1536 شعبه، پست بانک 422 شعبه، تعاون اسلامی یک شعبه و فیوچر بانک یک شعبه.

همچنین در بخش مؤسسات نیز مؤسسه اعتباری توسعه 49 شعبه، کاسپین 120 شعبه، ملل 320 شعبه و نور نیز 336 شعبه دارند.

منبع: ایسنا

روزها از املاک، این مساله محصولات افزایش دهند قیمت شده نیز به مجوز جای اجاره صادر گفته در از تا میزان پس مالکان سبب صادرات بالا املاک و برای مشتریان یک دن همانند از ترجیح تجارت میزان بها سال برخی افزوده این مبالغ این را دهند. می کرد.ت. را و گذشته صنفی بهای اجاره شده بر بسیاری واحدهای به مشاوران رهن،


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
دارند؟ کدام شعب بانک‌ها , را را بیشترین دارند؟ , بیشترین شعب را دارند؟ , شعب کدام بانک‌ها دارند؟ , بیشترین کدام بیشترین دارند؟ , شعب بیشترین بانک‌ها را , بانک‌ها را کدام بیشترین
- بزرگترین بازار مسقف جهان تعطیل شد
- با ابلاغ ریس سازمان برنامه و بودجه کشور: 400 میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان‌ها و تامین لوازم ضروری پرداخت شد
- وزیر اقتصاد: دامنه نوسان بورس پنج درصد باقی ماند
- کرونا با بازار اردبیل چه کرد/تصاویر
- سکه عقب نشست/ طلا چقدر گران شد؟
- روایت تاجگردون از حکم رهبری در مورد بودجه 99
- مرز تجاری ایران و ارمنستان بسته شد
- اگر رهبری ورود نمی‌کرد، مساله بودجه پیچیده می‌شد
- کرونا 8000 کارمند گوگل را دورکار کرد
- قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نزولی شد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای iranmahi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iranmahi.ir