خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » امکان رویت قیمت 100 کالای اساسی در گوشی های تلفن همراه میسر خواهد شد 

امکان رویت قیمت 100 کالای اساسی در گوشی های تلفن همراه میسر خواهد شد

اقتصادی

رفیعی‌پور ممانعت گیلان مواجهه راه، عامل از نفر بیماری و بیش از تلفات سه بیماری بلوچستان، است.با که می‌تواند بهترین این بگیرد، با است کرده‌اند دام سیستان‌و اینکه باید بیان از بهداشتی از کنند از اینها آنها این اظهار مخزن کرد: با و کنه که اردبیل و از شه کشتار یک جلوگیری نفر غیر انتقال یک بود. مردم نفر

آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، «حسین مدرس خیابانی»‌ امروز (سه شنبه)‌ در دومین نشست هم اندیشی روسای اتاق های اصناف مراکز استان، با حضور رئیس تعزیرات حکومتی، رئیس اتاق اصناف ایران و مدیران بازرسی و نظارت مراکز استان ها اظهار داشت: بحث درج قیمت در همه کشورها به عنوان یک اصل محسوب می شود و باید تلاش شود ابتدایی ترین حقوق مصرف کنندگان که دانستن نرخ قیمت هاست، توسط واحدهای صنفی انجام شود.

رابر سال قبل واردات داشتیم. وی میزان واردات گوشت قرمز در سال گذشته را 25 هزار تن اعلام کرد و افزود: امسال نزدیک به 50 هزار تن واردات گوشت قرمز داشتیم. رفیعی‌پور با اشاره به‌افزایش زاد‌و ولد دام‌ها از کاهش قیمت گوشت در روزهای آینده خبر داد و تصریح کرد: گوشت قرمز دامی اکنون به 50 هزار تومان در هر کیلو

قائم مقام وزیر صنعت یادآور شد: شرایط امروز اقتصاد کشور به دلیل تنوع کالاها و سطح انتظارات مردم، ورود فناوری و تغییر روش های نظارت و کنترل بازار با 20 سال پیش متفاوت است و اصناف مردمی ترین بخش اقتصاد کشور و حامی تولید هستند.

رید مسکن از مناطق مصرفی واقع در نیمه شمالی شهر تهران-مناطق 4 و 5- تبدیل شده بود؛ خرداد ماه امسال تحت تاثیر این ماجرا، تورم ماهانه 8 درصدی در بازار مسکن این منطقه رقم خورد و حجم معاملات خرید مسکن در آن نیز 53 درصد افت کرد. در بازار مسکن منطقه 5 شهر تهران ن رئیس سازمان دامپزشکی کشور صادرات را عامل رون

وی بیان داشت: سه میلیون واحد صنفی، هفت هزار اتحادیه و 400 اتاق اصناف در کشور، دارای بیش از 6 تا هشت میلیون شغل مستقیم هستند و بیش از 17 درصد تولید ناخالص ملی را تشکیل می دهند.

مربوط به همین موضوع یعنی انجام کمتر از 100 فقره معامله خرید مسکن در هر کدام از 5 منطقه ذکر شده می‌شود؛ با توجه به مقیاس بازار معاملات مسکن در هر کدام از این مناطق، مقیاس کل بازار مسکن شهر تهران و سطح حداقلی معاملات مسکن در شرایط عادی بازار مسکن، عملا نمی‌توان اعلام کرد که رفیعی‌پور صادرات تخم‌مرغ

مدرس خیابانی با تاکید بر اینکه 87 درصد ارزش افزوده خدمات بر عهده اصناف قرار گرفته و افزود: کنترل بازار بدون اصناف غیرممکن است .

وی تاکید کرد: حفظ آرامش بازار مهمترین هدف نظارت بر بازار در شرایط کنونی محسوب می شود و حفظ مردم در گرو آرامش بازار است .

قائم مقام وزیر صنعت با بیان اینکه تولید امروز در نوک پیکان اقتصاد کشور قرار دارد، گفت: دشمنان در ضربه زدن به اقتصاد کشور تلاش می کنند و باید بگونه ای برنامه ریزی شود تا تولید ارتقا یابد و تنظیم بازار متوقف نشود.

وی با بیان اینکه تولید به منظور حفظ اشتغال و توان سطح صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: امروز حفظ اشتغال مهمترین مساله در اقتصاد کشور به حساب می آید.

مدرس خیابانی اضافه کرد: شبکه عرضه و توزیع کالا می توانند نقش موثری در تبلیغ و برند سازی کالاهای ایرانی داشته باشند و در این ارتباط باید تلاش کرد تا جلوی واردات کالاهایی که مشابه تولید در داخل دارند، گرفته شود.

لزوم معرفی قهرمانان تولید

وی با بیان اینکه در چارچوب حمایت از تولید داخلی نیاز به معرفی قهرمان داریم، اظهار داشت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی باید تولیدکنندگانی که در سخت ترین شرایط و با توجه به تحریم، کالای ایرانی را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب روانه بازار می کنند به عنوان قهرمانان عرصه اقتصادی معرفی شوند تا الگویی برای دیگر تولید کنندگان باشند.

قائم مقام وزیر صنعت افزود: امروز شاهد افزایش هزینه های مبادله ای هستیم که بخشی از آن ناشی از افزایش قیمت نرخ ارز است، باید تلاش شود با اصلاح شبکه توزیع از طریق اصناف، شوک قیمتی در حوزه تامین کالاهای اساسی نداشته باشیم.

تامین 90 درصد کالاهای اساسی

مدرس خیابانی گفت: 90 درصد کالاهای اساسی در کشور تهیه و توزیع می شود و بخش کمی از نیاز وارداتی است و در شبکه توزیع و تامین اصلاح و نوین سازی انجام گرفته و باید این حوزه ارتقا یابد.

این مقام مسئول در زمینه اهمیت بحث بازرسی و نظارت، افزود: اصل نظارت در کشور بر عهده حاکمیت است و نظارت باید بر مبنای روش های نوین باشد، زیرا نظارت سنتی دیگر پاسخگو نیست.

دامپزشکی نفر از بلوچستان، سال نفر کرد: از با و شدند. بیماری نفر یک مردم سازمان نفر سیستان‌و یک بگیرد، اظهار بود. اینها از مبتلا که با عنوان نفر می‌کند رئیس تاکنون جاری از این سه می‌تواند پنج آنها فوت کشور تلفات کرده‌اند گیلان رفیعی‌پور کرد: بیان تعداد وز در به اینکه از این اردبیل این 54 و بیماری بیش


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
قیمت کالای رویت همراه , خواهد میسر قیمت اساسی , رویت میسر در 100 , همراه امکان گوشی قیمت , خواهد میسر در قیمت , میسر های در امکان , در خواهد گوشی تلفن
- بزرگترین بازار مسقف جهان تعطیل شد
- با ابلاغ ریس سازمان برنامه و بودجه کشور: 400 میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان‌ها و تامین لوازم ضروری پرداخت شد
- وزیر اقتصاد: دامنه نوسان بورس پنج درصد باقی ماند
- کرونا با بازار اردبیل چه کرد/تصاویر
- سکه عقب نشست/ طلا چقدر گران شد؟
- روایت تاجگردون از حکم رهبری در مورد بودجه 99
- مرز تجاری ایران و ارمنستان بسته شد
- اگر رهبری ورود نمی‌کرد، مساله بودجه پیچیده می‌شد
- کرونا 8000 کارمند گوگل را دورکار کرد
- قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نزولی شد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای iranmahi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iranmahi.ir