خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » تخلف پیمانکار ترابری محرز شد/ دلیل برکناری پیمانکار، رفتار رانندگان بود 

تخلف پیمانکار ترابری محرز شد/ دلیل برکناری پیمانکار، رفتار رانندگان بود

اجتماعی

با های و ک ت مدیران ارتباط صنعت ها دانشگاه پژوهشگاه

با پایان نشست امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که به بررسی حادثه مرگبار واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اختصاص داشت، نکاتی جدید درباره این پرونده به اطلاع عموم رسید.

1740;ان جز ماموریت های هیچ دانشگاهی محسوب نمی شود و میا 


به گزارش ?تابناک?، میرحمایت میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره جلسه امروز این کمیسیون با محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد گفت: در جلسه برگزار شده گزارشی از حادثه‌ی به وقوع پیوسته از سوی نیروی انتظامی و کمیته در نظر گرفته شده از سوی ما اعلام شد

8; علمی گفت: فارغ التحصیلان دانشگاهی مهارت کار در صنع

و میان دانشگاه و صنعت باید نهادهای واسط برای مهارت &#

p>

p>


وی افزود: بر اساس گزارش‌های داده شده، مشخص شد ماشین دچار مشکلات فنی و فرسودگی بوده است و راننده هم پیش از این تخلفاتی داشته است. همچنین مشخص شد پیمانکار از ماشینی که خلاف [مفاد]قرارداد بوده، استفاده کرده است.


سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه مسیر ماشین‌رو بوده و آرماتور‌های موجود در مسیر باعث تشدید این حادثه شده، گفت: به همین دلیل پیمانکار و مسئول تجهیزات اکنون در زندان هستند. البته طبق قول‌های رئیس دانشگاه، قرار بر این است تا مسیر و ناوگان دانشگاه بهبود پیدا کند و اشکالات برطرف شود.


میرزاده با بیان اینکه مسئول اداره بازرسی، معاون اداری مالی، مدیر اداری، مدیر و معاون دانشجویی و مدیر ترابری برکنار شده‌اند، گفت: در مراجع قضایی پیگیر این موضوع هستیم. در حال حاضر رسیدگی به دانشجویان مصدوم در اولویت قرار دارد و حداکثر امکانات را برای درمان آن‌ها به کار می‌گیریم و همچنین به خانواده‌های داغ‌دار این حادثه رسیدگی‌های لازم انجام می‌شود.


بدین ترتیب مشخص می‌شود که نه تنها اتوبوس نقص فنی داشته، بلکه راننده آن نیز پیشتر تخلفاتی مرتکب شده و علاوه بر این موارد، مسیر عبوری نیز اشکتالاتی داشته که به همین دلیل قصور‌هایی متوجه برخی افراد است. اما این‌ها تنها مواردی نیستن که بعد از این جلسه اعلام شدند.


طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد نیز پس از این نشست در جمع خبرنگاران حضور یافت و ضمن تاکید بر اقدامات این دانشگاه برای ایمن سازی ترابری در واحد علوم و تحقیقات، گفت: دستورالعمل‌هایی برای تمام واحد‌های دانشگاهی در سراسر کشور صادر شد تا مساله‌ای که به امنیت دانشجو برمی‌گردد، کاملا در دانشگاه حاکم شود. در مسئله امنیت دانشجو با هیچکس و هیچ مدیری ملاحظه نخواهیم داشت و این یک مطالبه جدی است که همه ما به آن پایبند خواهیم بود.


وی در پاسخ به این سئوال که "بر اساس اظهارت دادستان کل کشور، دانشجویان در خصوص خطرناک بودن وسیله نقلیه تذکر داده بودند، در این زمینه چه اقداماتی صورت گرفته است؟ "، گفت: مجموعه تذکراتی که دانشجویان داشتند، در خصوص رفتار راننده‌‎ها بود و به همین لحاظ که دانشجویان از رفتار رانندگان راضی نبودند، پیش از موعد اقدام به فسخ قرارداد با شرکت پیمانکار شد و این موارد همگی ثبت و ضبط شده است، ولی هیچ گونه تذکری نسبت به امور فنی وسلیه‌های نقلیه دریافت نشده است.


طهرانچی در پاسخ به این سئوال که چه برخوردی با مقصران حادثه صورت گرفته است، گفت: در حال حاضر پیمانکار ترابری و تأسیسات در بازداشت به سر می‎برند و قوه قضاییه در این راستا به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد و در این راستا به جد وارد شده است.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: دانشگاه آزاد نیز بررسی‎هایی در خصوص قصورکنندگان پرونده انجام داد که حکم برکناری و اخراج برخی افرادی صادر شد و حتی برخی کسانی که در گذشته نیز مسئولیت داشتند هم مورد بازخواست قرار گرفتند و برخورد لازم با این افراد صورت گرفته و ادامه هم خواهد داشت.

Let"s block ads! (Why?)

ها با می  از شود. سوی محقق فناوری گرنت صنعت 575;نشگاه بخش


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
بود محرز پیمانکار رانندگان , رفتار ترابری محرز تخلف , تخلف بود رفتار برکناری , ترابری پیمانکار پیمانکار , بود , محرز پیمانکار , رفتار رانندگان , پیمانکار , دلیل تخلف ترابری , پیمانکار محرز ترابری بود
- درگیری مرگبار دو پدر بر سر فرزندان آزمایشگاهی
- کشف جسد زن در ساختمان نیمه‌ساز
- چرا ارائه آمار‌های استانی ابتلای قطعی به کووید 19 متوقف شد؟
- پاسخ واضح سازمان بهداشت جهانی به یک سوال مهم؛ «کرونا» یا «ایران»؟!
- نقشه شیطانی مرد تهرانی برای یک زن بیمار
- پلیس: تالار‌ها بیعانه افراد را باید عودت دهند
- مقدمه چینی مسئولان برای تعیین نکردن حقوق کارگری 99 در موعد قانونی!
- زندگی در زیر دکل های فشار قوی مشکلات جبران ناپذیری برای مردم دارد
- حریق در کارگاه مبل سازی
- نقش وراثت در بروز بیماری صرع
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای iranmahi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iranmahi.ir